Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka

V tuto chvili nemáme žádná štěňátka.

V tomto roce plánujeme čokoládová a černá štěňátka:

  • Faten (oba rodiče HD A, ED 0, čistá po rodičích na PRA-prcd, EIC, CNM, HUU a MH) - čokoládová štěňátka bez žlutého genu
  • jedna fenka bude zůstávat doma, bude to 4. generace našeho chovu
  •  
  • dsc_0125.jpg

 

  • Corča+Mattes (oba rodiče HD A, ED 0, čistá po rodičích na PRA-prcd, EIC, HNPK a CNM) - černá štěňátka s vlohou pro hnědou, nebo pro žlutou i hnědou barvu

Předběžná rezervace je možná již teď, již máme založený pořadník!!!
V případě rezervace štěněte Vás budeme informovat o námluvách fenky, potvrzení její březosti a ihned po narození štěňátek. Po narození štěňátka svoji rezervaci potvrdíte, nebo zrušíte. Při potvrzení svého zájmu Vám budeme posílat fotky, videa a zprávy o štěňátku.

Návštěva u nás je možná ve věku cca 3 týdnů, kdy si vyberete konkrétní štěně, podepíšeme Rezervační smlouvu a teprve teď uhradíte rezervační poplatek. Nechceme žádné zálohy do té doby, než osobně uvidíte štěně a jeho rodiče, než uvidíte jak štěně vypadá, kde vyrůstá a jak je vychováváno. Štěně bude zvyklé na pobyt v bytě i na zahradě, vyrůstat bude ve společnosti dospěláků-labradorů. Štěně můžete od 3 týdnů po domluvě navštěvovat.

Při včasné rezervaci si štěně můžete i sami pojmenovat (štěňátka T a U).

Štěně od nás odchází ve věku cca 8 týdnů, několikrát odčervené, jednou očkované, očipované (čip registrovaný), s průkazem původu, EUROpasem, kupní smlouvou, krmením na které je štěně zvyklé a výbavičkou do začátku. Bezplatně poskytujeme pomoc při jeho výchově, s případnou přípravou na výstavy a zkoušky OVVR. Na výstavách štěně můžeme i předvést, nebo ho vést i na zkouškách OVVR.

Pomoci můžeme i s loveckým nebo canisterapeutickým výcvikem - to již dle naší individuální dohody.

 

img_20190111_174151.jpg

štěňátka R a Faten

 

img_20190525_151848.jpg

štěňátka S a Corča