Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka odcházejí do nových domovů

29. 6. 2014

Feebee - Faria

Jako první odešla Feebee. Bydlí teď v Praze se svými mladými majiteli. Do nového domova se vydala jako první a také v první možný termín. Při posledním vážení u nás měla 6,5 kg. Majitelé s ní plánují i nějaké výstavy a samozřejmě i patřičnou výchovu a výcvik. Jsme domluveni, že jim se vším pomůžeme.

 

 

dscn0147feebee.jpg

 

dscn0152.jpg

 

Fazar

Fazárek u nás zůstal o 14 dní déle, než Feebee. Mezitím z něj vyrostl pořádný medvěd, který při odchodu vážil 8,5 kg. Už není tak neposedný, začíná být rozvážnější a klidnější (možná za to může i teplé počasí). Stejně jako jeho sestřička teď bydlí v Praze a má také mladé majitele.

 

 dscn0322fazar.jpg

 

 

 

dsc_7179.jpg

 

 

Faten

Faten, Fatynka, Faty je naše sluníčko. Pro nás je nej... Nejdříve byla nejhodnější miminko, potom byla nejlínější miminko, postupně vyrostla v největší divošku. Po celou dobu má nejtmavší kožíšek a ze štěňátek Annie je stále nejmenší, ale to je pouze relativní, protože ve srovnání s miminky Brixie je stejně velká jako její pejsci. V osmi týdnech váží 7,60 kg.

Po odchodu štěňátek si začíná užívat role benjamínka. Začínáme s ní chodit ven na procházky, na vodítku i bez něj. Trénujeme přivolání a aportíky, hrozně se ji líbí nosit bažantí letky.

Na dvoře se přidala k našim čokoládovým nárušivým aportérkám - přináší nám všechno, aby nám udělaly radost. 

 

dscn0429f.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata F - duben 2014