Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátkům je 6 týdnů

27. 5. 2014

24. května 2014

Fazárkovi, Feebee a Fatynce je 6 týdnů. Jsou to pořádní pesani. Řádí na dvoře, jsou stále v pohybu. Všichni tři si dokazují svoji převahu nad štěňátky Brixie. Chvíli je víc zlobí Fazar, chvíli Feebee a pak zase Faty.

Také už se holčičky rozhodly, která u nás zůstane. Nechali jsme to trošku i na nich, protože každý z nás měl jinou favoritku. Pro nás je velmi důležité, aby si fenky na dvoře rozuměly. Doma proto zůstává fenka s fialovým obojkem, protože si asi nejvíc rozumí s Cassy, také přiběhne mezi prvními na zavolání.

A jak to vypadalo při vážení? Už je to problém štěňátka zvážit. Digitální váha už ani jedno ze štěňátek nezvážila, protože je jenom do 5 kg. Tak přišla na řadu klasická kuchyňská váha. Fazárek váží 5,5 kg, Feebee (žlutá) 5,2 kg a Faten (fialová) 5,0 kg.

V pátek pojedou všechna štěňátka k veterináři. Nejdříve přijde na řadu prohlídka, potom čipování a na konec očkování. Doma ještě dostanou další tabletku odčervení a pak mohou jít do svých nových domovů.

Jako první odejde Feebee. Fazárek u nás zůstane déle, až si pro něj budoucí majitelé přijedou, tak se jim do náruče už ani nevejde. Alespoň si bude mít s kým Faten s kým hrát.

 

 pejsek Fazar

dscn0028fazar.jpg

 

 fenka Faten (fialová)

dscn0050fialova.jpg

 

fenka Feebee (žlutá)

dscn0064zluta.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata F - duben 2014