Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka odcházejí do nových domovů

29. 6. 2014

černá fenka červený obojek - Gitta

Gittuška má své nové mladé majitele, bydlet bude nedaleko, majitelé z ní plánují vychovat správnou labradorku, bude mít i lovecký výcvik. Domlouvali jsme se i na společném výcviku, rádi jim pomůžeme, protože Gittule je temperamentní fenka a rychle se učí.

 

 

dscn0299gitta.jpg

 

černý pejsek tmavě modrý obojek - Gilbert

Gilbert, Bertík nebo Gilby je největší z Brixinčiných štěňátek. Nový domov našel v Náchodě, majitelé už doma labradora měli, proto vědí, jak správně Gilbyho vychovat. Bertík si bude hrát na zahradě s dětmi, ale dostane se mu i správného labradořího vychování, aby je mohl všude doprovázet. Je to klidný pejsek.

dscn0306gilbert.jpg

 

čokoládová fenka hnědý obojek - Getty

Getty máme asi nejblíže. Nový domov našla ve vesničce Nový, která je jenom kousek od nás. Bude mít pro sebe velikou zahradu a starší majitele, kteří ji mají jako rodinného mazlíčka. Hrát si s ní bude chodit i vnuk majitelů, takže bude mít k sobě bezva kamaráda. Možná se ji dostane i loveckého výcviku, protože není prvním labradorem v rodině a předchozí fenka byla i na výstavách a měla složené i lovecké zkoušky.

dscn0342getty.jpg

 

čokoládová fenka šedý obojek - Gaily

Gaily odcestovala do Uničova. Je to živá a veselá fenka, hrozně zvědavá a stále v pohybu. Její nová rodina bude mít co hlídat, protože Gaily je jako z hadích ocásků. Je bystrá a rychle se učí, doufáme, že ji i trošku vykrmí, protože u nás neměla čas se ani najíst. Sice byla u misky jako první, ale jako první také odcházela a už byla zase v akci. Bude doma v rodině s již dospělými dětmi, takže bude mít pozornost všech jenom pro sebe.

 

dscn0369gaily.jpg

čokoládový pejsek světle modrý obojek - Garp

Garpík odjel do Ostravy. Je sice prvním labradorem kterého mají, ale pan majitel má zkušenosti s výcvikem služebních psů, tak se mu dostane řádné psí výchovy. Bude z něj rodinný mazlíček, ale jistě řádně vychovaný, jak se na správného labradora sluší a patří.

 

dscn0368garp.jpg

černý pejsek zelený obojek - Great Messiah

Messi odjel do Jindřichova Hradce. Ano, odjel k majitelům Ernieho, čokoládového pejska od Annie z našich loňských štěňátek. Jeho majitelé se věnují caniscrosu, a protože chtějí s pejskem běhat oba, pořídili Erniemu parťáka. Doufáme, že si kluci budou rozumět (jsou to vlastně bráškové po tátovi) a že z Messiho vyroste taky tak krásný labrador, jako Ernie.

 

dscn0388messi.jpg

čokoládová fenka růžový obojek - Ginie

Ginie odjela do jižních Čech. Při jejím odjezdu jsme nějak zaváhali a nestačili ji s jejími novými majiteli ani vyfotit. Ginie je krásná, chytrá a klidnější fenka, přesně se hodí jako rodinný mazlíček.

 

dscn0339ruzova.jpg

černá fenka oranžový obojek - Geena

A nakonec Geena. Ta našla nový domov v rodině s velkými dětmi. Paní majitelka pro ni plánuje řádnou výchovu a výcvik. Protože nebydlí tak daleko, domluvili jsme si i společný lovecký výcvik. Protože mají zkušenosti s výchovou pejsků, určitě bude umět vše, co se na správnou labradorku sluší a patří.

 

dscn0395geena.jpg

 

 Přejeme všem štěňátkům a jejím majitelům hodně šťastných dnů.

Potěší nás každá zpráva a fotka, kterou nám pošlete, také Vás vždy rádi uvidíme.

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňata G - duben 2014