Jdi na obsah Jdi na menu
 


štěňátkům je 1 rok

18. 4. 2015

6. dubna 2015 - Gilbert

My jsme taky přihlášení na svod - 19.4. Na výstavy jsem tak nějak koukala, ale teď se nám nějaké jarní časově nehodily, tak uvidíme dál, určitě něco zkusíme. Třeba bysme mohli o prázdninách s Vámi do té Boleslavi. Dáme si vědět. Co se týče zkoušek, tak nad nimi jsme zatím ještě neuvažovali, to k tomu není. Chodíme sice stále na cvičák, ale je to spíše o ovladatelnosti a postupně to zlepšujeme. Žádný velký dril. Už jsme doma odstranili snad všechno, co by ještě mohl Gilbouš zničit, takže už v poslední době (musím zaťukat), žádné šoky po příchodu domů nezažívám. :)  

Ale jinak je to v jádru hodný pejsek, dobrák a mazlík. :)

gilbert1rok.jpg

gilbert-svod.jpg

11. dubna 2015 - Gaily

Psí kariéru Gaily stále zvažujeme. Cvičíme, zkoušíme výstavní postoj i chůzi, ale Gaily nám začala "kazit plány", zase začala divočit, tak moc nevíme, co s ní. V létě se chystáme na psí tábor, kde bude i vystavování a bude si moci vyzkoušet zkoušky, tak asi uvidíme jak nám to půjde mezi ostatními psy a jak to zvládneme. Jinak se máme s Gaily báječně, je to skvělý společník i mazel, poslední dobou i pořádný divoch.
gaily1rok.jpg

15. dubna 2015 - Ginie

Kesinka dnes slaví rok, posíláme proto pár obrázků, abyste taky věděli, jaká je z ní fešanda. Kesinka je miloučká a společenská. Má za sebou první hárání, po něm se začíná trochu zklidňovat a není už tak divoká. Venku je celkem poslušná a krásně aportuje. Chodíme každý den na dlouhé procházky, o víkendech jezdíme do lesa. 

ginie-1-rok.jpg

18. dubna 2015 - Geena

Zítra jsme přihlášení na svod loveckých psů, tady nedaleko Semil, a v květnu bychom měli jít na zkoušky OVVR, ale mám obavy, že to nevyjde, protože Geena ještě nehárala.:-o Jinak je to klasický labrador. Vyloženě vítací pes, mazlivá, ale temperamentní, dovádivá. Miluje koupání v řece, která lemuje naši louku, takže je ve vodě téměř každý den a je šťastná,když běží břehem a voda stříká všude kolem ní. Výstavu bychom určitě rádi nějakou absolvovali.

září 2015 - Geena zvládla v létě zkoušky OVVR, v srpnu na Mezinárodní výstavě psů v Mladé Boleslavi byla hodnocena jako Výborná, v září na Podještědské výstavě psů jako Výborná 1, vítěz třídy mladých. Má hotové RTG kyčlí B a loktů 0 a teď se majitelé ještě chystají nechat udělat nějaké nepovinné genetické testy a potom Geenu uchovnit.

geena-1-rok.jpg