Jdi na obsah Jdi na menu
 


štěňátka J odcházejí

17. 5. 2016

Jako první se do nového domova vydal pejsek s tmavě modrým obojkem - Jasper. Bude z něj pražák, ale pražák co bydlí na statku. Je v rodině s dětmi, pejsky a dalšími zvířaty.

dsc_0951dologovi-jasper.jpg

Druhá odjela fenka s oranžovým obojkem - Jena Dafy. Bydlí ale jenom kousek od nás, ve Smidarech. Určitě ji budeme často vídat.

dsc_1229jirsak-dafy.jpg

A hned další den největší "ocásek" fenka s červeným obojkem Jessy. Je po mamince, stále se plete každému pod nohama, hlavně být co nejblíž páníčkům.

dsc_1235pokorna-jessy.jpg

Pejsek se zeleným obojkem Jimmy bydlí teď v Chomutově. Je společníkem v rodině.

dsc_1236-hruba-jimmy.jpg

Psí slečna s fialovým obojkem Jenny je novým členem rodiny se 2 dětmi.

dsc_1249-vudmaska-jenny.jpg

Jassmine, fenka s růžovým obojkem teď bydlí v Novém Plesu. Až povyroste, bude se muset i hodně učit, protože ji čekají lovecké zkoušky a pak práce v honitbě.

dsc_1253-mrazek-jassmine.jpg

Podobně na tom bude i pejsek s šedým obojkem Jack. Říkají mu doma Sir a také s ním majitelé plánují lovecké zkoušky a výstavní kariéru.

dsc_1265-koktavy-jack.jpg

Do Kolína se vydal medvídek s hnědým obojkem James (Hoky). Majitelé se již teď poohlížejí po psí školičce, aby měl pejsek řádné psí vzdělání.

dsc_1349-gregor-james.jpg

Až na Slovensko se vydal pejsek se světle modrým obojkem Jerry. Dostane se mu řádného labradořího výcviku, plánují "polovnické skúšky". Trénovat prý budou s psím kamarádem česepíkem.

dsc_1400olexik-jerry.jpg

a

 

Náhledy fotografií ze složky štěňátka J