Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka

Kolem 10. března očekáváme narození štěňátek Cassy a Denise. Více informací najdete v záložce Štěňátka J.

 

Dále plánujeme štěňátka i od Faten. U ní budou štěňátka odhadem květen-červen.

Jako otce pro štěňátka vybíráme zdravé pejsky, s čistými klouby a co mají také genetické testy. Bonusem jsou i pracovní zkoušky.

Štěňátko si můžete již teď předběžně rezervovat. Až budeme mít potvrzenou březost, tak Vás budeme informovat. Po narození štěňátek také nejdříve informujeme všechny, kteří mají u nás štěňátko předběžně rezervované. Pokud o ně mají stále zájem, štěně bereme jako předběžně rezervované a dále ho nenabízíme. Pokud svoji předběžnou rezervaci nepotvrdíte, nevadí, štěně budeme nabízet jiným majitelům.

Průběžně posíláme budoucím majitelům fotky a zprávy, jak štěně roste.

Od 3 týdnů věku jsou možné návštěvy u štěňátek a možnost vybrat si to svoje. Při návštěvě je sepsaná rezervační smlouva a uhrazen rezervační poplatek, štěně je pak závazně rezervované.

Odběr je možný ve věku cca 8 týdnů. Štěně je v té době 3x odčervené, čipované a poprvé očkované. Má vystavený EUROpas a průkaz původu.

Štěňátka u nás čipujeme, je to sice dražší, ale zdá se nám to šetrnější způsob označení pejska, než tetovacími kleštěmi do ouška.

Také jim necháváme vystavit EUROpas a ne očkovací průkaz. Nemusíte potom nic řešit při případné cestě s pejsem do zahraničí.

Cassy a Faten jsou feny z našeho chovu, jsou třetí generací našich fen. Známe povahu i zdravotní stav předků po 3 generace zpět ze strany našich fen.