Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka I odcházejí do nových domovů

29. 9. 2015

Štěňátka mají 8 týdnů a tak odcházejí do nových domovů. Jako první odešla Iness a domov má asi i nejdál. Bydlí až ve Znojmě. Doma má i desetiletou labradoří kamarádku, takže bude veselo.

dscn3576iness.jpg

Další psí slečna Isabella odjela do středních Čech. S sebou si vezla i svůj nový dům. Doma na ni budou volat Abby.

dscn3594isabella.jpg

Do Hradce Králové odjela nejtmavší fenka Iris. V její nové rodině už se pejska nemohli dočkat, po odchodu jejich labradorky jim bylo smutno.

dscn3598iris.jpg

Asi nejveselejší ocásek Irina také nebydlí daleko. V Dolním Bousově na ni už čekala starší psí kamarádka, také labradorka, takže bude oběma holkám veseleji.

dscn3608irina.jpg

A pejsci?

Isao-Brix bydlí teď v Trutnově. Brix je pěkný mlsoun, na nové majitele zkouší to co na nás, tváří se že granule nejsou k jídlu a přímo miluje těstoviny s masem. Určitě přijde na chuť i granulkám.

dscn3584isao.jpg

K Železnému Brodu do obce Michovka se přestěhoval Itai. Hrozně mu závidíme, že bude bydlet u lesa v tak pěkném kraji. Je prý stále veselý a hravý.

dscn3599itai.jpg

Poslední dva pejsci odjeli na Moravu. Do Mikulova se dvěma malým rošťákům odjel Ichiro, kluci ho už přejmenovali na Sama a to jméno mu moc sluší.

dscn3619ichiro.jpg

A Irwin teď bydlí v obci Višňovice u Hulína. Je v těch nejlepších rukou, protože jeho majitelka má vystudovanou veterinární školu. Už se těší, až spolu začnou chodit do psí školičky.

dscn3622irwin.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňátka I - léto 2015