Jdi na obsah Jdi na menu
 


Štěňátka I rostou

8. 9. 2015

Štěňátkům je pět týdnů, vyrostla v malé rošťáky, kteří začínají prozkoumávat dvůr, zlobit dospěláky a svými malými zoubky kousat sourozence.

dscn3419oranzova.jpg

Isabella

Moc pěkná psí slečna, která bude dělat radost v rodině Krabcových.

 

 

 

 

 

dscn3348fialovy.jpg

Isao

V překladu znamená statečný muž. Isao ale nejraději a nejdéle dudá mlíčko od maminy Annie. Ostatní štěňátka už si hrají a on je stále u mléčného baru. Bude mít mladého majitele p. Kmenta.

 

dscn3354hnedy.jpg

 

 

Irwin

Narodil se jako poslední, ale největší štěňátko a toto prvenství si stále drží. Ale jinak je to malý zvědavec, jako první doběhl až k vrátkům. Umí dát pěkně na hlas najevo, když se mu něco nelíbí. Na své majitele teprve čeká.

dscn3357bezova.jpg

 

 

Iness

Je moc krásná psí slečna. Zvědavá, mazlivá, veselá a bez obojku k nerozeznání od Isabelly. Rádi bychom si ji nechali doma, ale bohužel nemáme dvůr nafukovací. Bude mít novou rodinu ve Znojmě, rádi bychom s nimi zůstali v kontaktu a vzali Iness na nějakou výstavu, protože v ní vidíme velmi nadějnou labradorku.

 

dscn3363cervena.jpg

Iris

Asi nejtmavší z našich štěňátek. Stále veselá, hodně zvědavá, odvážná a se stále vrtícím ocáskem. Nebude od nás bydlet daleko, novou rodinu bude mít u manželů Neumanových.

 

 

 

Ichirodscn3379modry.jpg

Narodil se jako první a tak i jeho jméno v překladu znamená první muž. Je to největší spáč, ostatní štěňátka si ještě hrají a Ichiro už v klidu spinká. Bude v rodiny se dvěma kluky v Mikulově.

 

 

dscn3372zeleny.jpg

 

Itai

Znamená přátelský a pejsek se zeleným obojkem takový i je. Má nejsvětlejší kožíšek a jeho budoucí majitelé si ho proto i vybrali. Bude bydlet v krásném prostředí u Železného Brodu u manželů Hellerových. Itai je moc šikovný, dokáže nosit tenisák, i když je pro jeho čumáček ještě veliký.

 

dscn3382ruzova.jpgIrina

Je krásná, jemná fenka. Je to nejveselejší ocásek na dvoře. Stále ji máme pod nohama, běhá za každým, kdo projde okolo ní. A takto bude chodit i za svými novými majiteli, na které ještě čeká.

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky štěňátka I - léto 2015