Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový tábor Častoboř s OVVR

Annie složila zkoušky OVVR bez jediné chybičky, tj. na plný počet 232 bodů. Nezaváhala ani u aportu z vody, který jako jedinný byl při tréninku nejistý. Její sestra Abby byla také šikovná a zkoušky má také na plný počet bodů.

Na výcvikový tábor jsme původně chtěli vzít i Brixií, ale i když jsme se snažili, do auta se nám nevešla. Sice v něm seděla jako první a nechtěla vystoupit - ale bohužel jet nemohla.

Při cestě jsme ještě stihli národní výstavu v Mladé Boleslavi. Tam byla veliká konkurence, v kategorií mladých bylo 13 fen, pouze 4 dostaly hodnocení výborná, na nás zbylo bohužel jenom velmi dobrá. Posudek ale máme celkem pěkný:

"fena středně silné kostry, na spodní hranici míry, oko světle hnědé, těsný nůžkový skus, správná horní i spodní linie, perfektní osrstění"

Do Častoboře s námi jely i Abby se svými majitelkami - Evou a Deniskou. V neděli z námi přijela i Arleta (Meggy) se svými majiteli. Arleta je k nerozeznání od Annie.

Ve středu Annie a Abby bez zaváhání zvládly zkoušky OVVR, ve čtvrtek se učily pracovat i se zvěří. Už mají natrénovanou kachnu z hluboké vody a aportují i bažanta. V pátek se obě účastnily Častobořského poháru. Konkurence byla veliká, celkem 30 pejsků. Abby se umístila v první desítce, Annie dokonce obsadila 3. místo. Obě jsou moc šikovné holky, i jejich vůdci zaslouží pochvalu. Jako odměnu za 3. místo dostala Annie veliký pytel plný piškotků.

 

Náhledy fotografií ze složky Častoboř 2011